Με στόχο τη συνεχή διεύρυνση του ποδοσφαιρικού δικτύου σε Ελλάδα και Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, η Antonakas Sports Management ανακοινώνει την έναρξη συζητήσεων για πιθανή συνεργασία με τον Αθλητικό Ποδοσφαιρικό Όμιλο Ακράτητο Άνω Λιοσίων.
![](https://antonakassportsmanagement.com/wp-content/uploads/2021/07/antonakas-akratitos2-1024x725.jpg)
Στο πλαίσιο αυτών, ο κ. Δημήτρης Αντωνάκας βρέθηκε το πρωί της Πέμπτης (8/7) στο Γήπεδο Άνω Λιοσίων, προκειμένου να δει από κοντά τις εργασίες ανακατασκευής του χλοοτάπητα και να έχει επαφές με τους παράγοντες του Ακράτητου, αλλά και της δημοτικής αρχής Φυλής.
![](https://antonakassportsmanagement.com/wp-content/uploads/2021/07/antonakas-akratitos3-1024x711.jpg)
Εφόσον οι συζητήσεις ολοκληρωθούν με επιτυχία, ο Ακράτητος θα ενταχθεί στο παγκόσμιο δίκτυο ομάδων και ακαδημιών των RUSH Greece / NorthEast RUSH, ASM και Capelli Sport.